Producenci

Reklama

Mata wiklinowa 0.8 x 5m

Mata wiklinowa 0.8 x 5m

Naturalny produkt do wielu zastosowań funkcjonalnych jak i dekoracyjnych...

Więcej szczegółów


58,00 zł brutto

M80500

1 dostępny

Ostatnia sztuka!

 

Naturalny produkt do wielu zastosowań funkcjonalnych jak i dekoracyjnych. Solidnie i ściśle wykonana z polskiej niekorowanej wikliny, łatwa w montażu za pomocą drutu ocynkowanego lub opasek samozaciskowych. Maty wiklinowe to dobre rozwiązanie osłonowe na istniejące ogrodzenie, balkony i tarasy. ( zobacz galeria). Gęste, naturalne gałązki wiklinowe tworzą niepowtarzalny klimat natury. Uniwersalne rozmiary mat wiklinowych możesz dopasować do swoich potrzeb.


Montaż:

Matę montuje się do powierzchni typu: balustrady, balkon, bramy, altany, siatka ogrodzeniowa, ogrodzenie za pomocą drutu ocynkowanego lub opasek samozaciskowych a do  powierzchni drewnianych przybija się gwoździami lub kołkami. Każda mata posiada na początku i na końcu około 5 cm zakończenia drutu które umożliwiają łączenie mat na odpowiednią długość.

Opis techniczny:

Solidnie i ściśle wykonana z pojedynczych gałązek suchej niekorowanej wiklinowy. Łączona jest co 10 -11 cm drutem ocynkowanym. Jako drut podkładowy używamy 0.8 mm a drut owijający 0.35-0.40mm. Zastosowany drut jest polskiej produkcji co zapewnia dobrą wytrzymałość na warunki atmosferyczne.


 

 

Więcej informacji na maila matprofi@wp.pl 

lub tel.: 515 451 450

 

Zapraszamy do zakupów

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji